Шановні Автори!

Видавництво LLC “CPC “Business Perspectives” видає наступні журнали, які індексуються в міжнародній базі SCOPUS:

1. Investment Management and Financial Innovations (IMFI)
2. Problems and Perspectives in Management (PPM)
3. Banks and Bank Systems (BBS)

Журнали є щоквартальними, але процедура така, що статті постійно публікуються на сайті, щойно вони готові до публікації (тобто пройшли рецензування і якщо отримали позитивні рецензії, то доопрацьовуються і проходять технічну обробку).

ПРОЦЕС ПУБЛІКАЦІЇ

Статтю можна надсилати в будь-який час, всі статті проходять анонімне подвійне рецензування (триває 1-1,5 місяці) та обов'язкову перевірку на плагіат. Список рецензентів можна переглянути на сторінці відповідного журналу в пункті меню Editorial Board. Крім того, журнали долучають зовнішніх рецензентів для разового рецензування статей (якщо у складі редакційної ради журналу немає відповідних фахівців або вони завантажені).

Статті слід відправляти до помічника редактора обраного Вами журналу:

 • "Problems and Perspectives in Management" Journal: Managing Editor:
 • "Investment Management and Financial Innovations" Journal: Managing Editor:
 • "Innovative Marketing" Journal: Managing Editor:
 • "Banks and Bank Systems" Journal: Managing Editor:
 • "Insurance Markets and Companies" Journal: Managing Editor:
 • "Environmental Economics" Journal: Managing Editor:
 • "Public and Municipal Finance" Journal: Managing Editor:
 • "Accounting and Financial Control" Journal: Managing Editor:
 • "Geopolitics under Globalization" Journal: Managing Editor:
 • "Knowledge and Performance Management" Journal: Managing Editor:
 • "Tourism and Travelling" Journal: Managing Editor:
 • "Nowadays and Future Jobs" Journal: Managing Editor:

Після рецензування статті, авторам відправляють листа (електронною поштою) з рекомендаціями щодо доопрацювання статті (якщо у цьому є необхідність) за умови - якщо стаття прийнята для публікації). Потім доопрацьований варіант статті розглядається у редакції повторно (можливо знову із залученням рецензентів), та приймається рішення щодо публікації статті у журналі. Якщо стаття прийнята до публікації, вона буде надрукована в найближчому номері журналу у порядку черговості. Наша статистика свідчить, що середній термін від подання статті до редакції до її публікації становить 50-85 днів (для різних журналів Видавництва цей термін різний). Цей термін може відрізнятися залежно від обсягу доопрацювань та тривалості рецензування. Після прийняття статті до друку автори повинні сплатити Article processing charge (APC). Перед друком всі автори обов’язково отримують pdf версію статті для остаточного узгодження перевірки перед опублікуванням (proof reading).

При написанні рукопису обов'язково дотримуйтесь ВИМОГ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ.

ВЧЕНІ ЗВАННЯ

ТРАНСЛІТЕРАЦІЯ (укр.)

ТРАНСЛІТЕРАЦІЯ (рос.)

COVER LETTER FORM

Посилання на джерела у статті треба робити активними (прикріпляти гіперпосилання на онлайн ресурс, якщо він є в онлайн доступі та обов’язково вказувати DOI, якщо його було присвоєно для цього джерела).

У статті мають бути представлені результати оригінальних досліджень, проведених автором (авторами). Вона повинна містити дані, які не були раніше опубліковані, а також основні пропозиції про те, як вирішити проблему дослідження. Особиста наукова точка зору автора повинна бути обґрунтована.

1. Рукопис треба надсилати англійською та українською мовами (двома документами), або тільки українською (російською) мовою для попереднього рецензування, а потім, вже доопрацьований варіант статті, перекласти англійською мовою та надіслати до редакції видавництва для подвійного сліпого незалежного рецензування.

Приклади опублікованих статей можна переглянути за наступним посиланням: http://businessperspectives.org/journals/investment-management-and-financial-innovations/issue-104
максимальна кількість авторів в статті не повинна перевищувати 5 осіб.

2. Порядок розташування імен авторів вирішують самі автори залежно від внеску кожного автора в написання статті. При поданні статті до редакції також просимо надіслати заповнену та підписану всіма авторами форму Cover letter (заповнити інформацію про авторів, надрукувати, підписати, відсканувати та надіслати на електронну скриньку e-mail.

3. Список міжнародних баз/індексів, де журнал індексується можна переглянути на сторінці відповідного журналу, який Вас цікавить, в розділі меню справа Indexing відповідно на сторінках журналів.

4. Перевірити індексування журналу в SCOPUS можна за наступними посиланнями:

- https://journalmetrics.scopus.com/
- http://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=19700182325&tip=sid&clean=0
- http://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=19700170105&tip=sid&clean=0
- http://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=21100407655&tip=sid&clean=0

5. Автори можуть замовити друкований примірник журналу за 650 грн.

6. Вартість публікації у журналах наступна: оплата здійснюється виключно у разі прийняття статті до друку – в гривнях по курсу НБУ на день оплати.

Детальну інформацію по журналу можна переглянути на сайті відповідно по кожному з журналів:

 

Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання, телефонуйте: +38-063-289-10-70.